رگلاتور گاز، مانومترگاز

واردات انواع رگلاتور گاز یا مانومتر صنعتی و آزمایشگاهی ، رگلاتور گاز تک مرحله ای، دومرحله ای، استیل، برنجی، فشار بالا با برندهای آلمانی ، ترکیه و کره جنوبی  با گارانتی و خدمات پس از فروش. یادآور میشود به منظور ارایه خدمات بهتر در کمتربن زمان به مشتریان گرامی تعداد قابل توجهی رگولاتور با خصوصیات مختلف در انبار گازسازان موجود میباشد. رگلاتور هرکولس آلمان و رگولاتور دراستار کره جنوبی از جمله برندهایی است که با جنسها و خصوصیات متفاوت و به تعداد فراوان در انبار این مجموعه موجود میباشد. کافیست برای انتخاب رگولاتور مناسب و مشاوره رایگان با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

گاز میکس، گاز استاندارد، گاز کالیبراسیون

با توجه به حمایت کامل گازسازان از تولید داخل ، بخشی ازانواع  گاز میکس که امکان تولید آن در داخل ایران باشد، توسط کارشناسان این مجموعه تولید و توسط دستگاههای آنالیز مانند کروماتوگرافی گازی و آنالایزر مورد آزمون قرار گرفته و گاز مورد نظر بهمراه certificate تحویل مصرف کننده میگردد. تولید انواع گاز کالیبراسیون و گاز استاندارد در گازسازان با توجه به توانمندی کارشناسان در محدوده درصد و ppm میباشد. همچنین امکان تولید مخلوطه گازی و مایع تحت فشار در سیلندر آلومینیوم و فولادی با سایزهای مختلف وجود دارد. کارشناسان این مجموعه آماده ارایه ی مشاوره رایگان در زمینه گاز کالیبراسیون و ترکیبات گازی استاندارد می باشند .

 گاز خالص آزمایشگاهی و مخلوط گازی کالیبراسیون وارداتی 

گازسازان با توجه به روابط بین المللی خود با کشورهای اروپایی و آسیایی واردات و توزیع انواع گاز خالص آزمایشگاهی و ترکیبات گازی کالیبراسیون در مقیاس ppm و ppb از شرکتهای معتبر را عهده دار است. با توجه به حساسیت گازهای آزمایشگاهی به ویژه مخلوطهای گازها استاندارد، دارا بودن استاندارد ISO17025 و قابلیت ردیابی Traceability اینگونه گازهای از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 پالت سیلندر

 ساخت پالت های جوشی و یا با اتصالات استنلس استیل بر اساس تعداد مورد نیاز با رعایت نکات ایمنی انجام میگردد. در صورتی که نیاز به مدارک و استانداردهای بین المللی باشد، امکان واردات پالت سیلندر از منابع معتبر موجود میباشد.

سیلندر نمونه گیری یا سمپل سیلندر

در مجموعه هایی که خطوط سیال مایع و گاز جریان دارند همواره این نیاز وجود دارد که از سیال یا گاز مورد نظر نمونه گیری انجام شود. سیلندر نمونه گیری یا سمپل سیلندر و به اصطلاحی بمب نمونه گیری در اندازه ها و فشار های متفاوت با جنس استنلس استیل 316 از دیگر کالاهای وارداتی این مجموعه میباشد. سیلندر نمونه گیری از سایز 300 میلی لیتر تا 2000 میلی لیتر قابل ارایه میباشد. لازم به ذکر است سیلندر نمونه گیری همراه با اتصالات مورد نیاز و شلنگ قابل انعطاف تحویل می گردد. برای کسب اطلاعات تکمیلی لطفا به بخش سیلندر نمونه گیری در همین سایت مراجعه یا با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید

Our Clients

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
پژوهشگاه ثنعت نفت
بیمارستان آراد
cocacola
پتروشیمی کاویان
پتروشیمی مارون
Scroll to Top